دستگاه ضدعفونی کننده دست

 

شستن دستها یک راه ضروری برای حفظ سلامتی و جلوگیری از شیوع بیماری، خصوصا درفصول سرد و هنگام بیماری های مسری است. متاسفانه طبق آمار 95 درصد مردم دستهایشان را بطرز صحیح نمی شویند تا تمامی آلودگی ها از بین برود.

با در نظر گرفتن این مسئله که 80 درصد از بیماری های مسری توسط دست ها منتقل می شوند فراهم آوردن یک برنامه بهداشت موثر به منظور پاکیزگی دستها در محل کار بسیار حیاتی است.
دستگاه های ضدعفونی کننده دست به منظور از بین بردن باکتری ها و آلودگی های موجود روی دستها با استفاده از الکل، طراحی شده اند.

استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده موجب آرامش ذهنی و راحتی در انجام امور روزانه در مکان های خارج از خانه می شود. اغلب مردم مایل هستند تا زمان کمتری روی انجام مسائل بهداشتی سپری کنند. از ویژگی های این دستگاه امکان صرفه جویی در زمان و جلوگیری از سرایت و انتقال ویروس و باکتری است.

ما در شرکت راهکارهای صنعتی سارنگ برای فراهم آوردن شرایطی تا حد ممکن امن و پاکیزه اقدام به تولید و عرضه دستگاه ضدعفونی کننده دست کرده ایم.
هنگام شستن دست ها ممکن است شیرآب، مایع دستشویی ویا خشک کننده دست را لمس کنیم. این محصول ضدعفونی کننده ما به شیوه غیرتماسی عمل می کند و ما را از لمس وسایل آلوده و عمومی مصون می دارد. همچنین این دستگاه استفاده بسیار آسانی دارد. ضدعفونی کردن دست ها با این روش شما و اطرافیان‌تان را از منتشر کردن ناخواسته و غیرضروری آلودگی و ویروس محافظت می کند.

اهمیت استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست

در مکان های عمومی و خارج از خانه مانند محل کار وجود وسایل مشترک مانند دستگیره درها و غیره باعث می شود دست ها بیشتر در معرض آلودگی قرار گیرند.
 استفاده از ضدعفونی کننده دست، سریع، آسان، مقرون به صرفه و مهم تر از همه موثر است. بهترین روش برای متوقف کردن ویروس در مسیر انتقال و جلوگیری از سرایت، کنترل و از بین بردن ویروس ها توسط هر شخص است. به این معنا که هر نفر عمل ضدعفونی انجام دهد.

این وسیله برای استفاده در مدرسه، محل کار، مطب پزشکان، بیمارستان، کتابخانه، داروخانه، فروشگاه ها  دیگر مراکز عمومی، خصوصا مکان هایی که دسترسی به آب و صابون محدود است بسیار کارامد است. به کار بردن این دستگاه سبب پرداخت هزینه کمتر برای نظافت و همچنین بهبود سلامتی می گردد.

 

 لینک معرفی محصول 
                                          دستگاه ضدعفونی کننده دست راپیس