کووید 19 و تکنولوژی

 

ویروس کرونا با نام علمیSARS-CoV-2 تحت بیماری کووید 19 به سرعت در سراسر دنیا شیوع پیدا کرده و زندگی روزانه و روش های تعامل و ارتباطات ما را تغییر داده است.

مسائلی مانند تعطیلی بسیاری از مراکز، لزوم رعایت فاصله اجتماعی، بسته شدن مسیرهای ارتباطی و بسیاری موارد دیگر به سبب این بیماری همه گیر پیش آمده است. در این زمان ایزوله، تکنولوژی ما برای برقراری ارتباطات و بررسی و حفظ سلامت بسیار ضروری شده است.

در سالهای اخیر دنیا شاهد شیوع ویروس های سارس، زیکا، ابولا و اکنون کرونا بوده است. بیماری های همه گیر تهدیدی رو به افزایش است. 
زیرساخت دیجیتال ما نیاز به قوی شدن در مقابله با اثرات کرونا و بحران های سلامتی در آینده دارد. بسیاری از شهرهای جهان ارتقا و نوآوری در زیرساخت های تکنولوژی و ساختمان ها را اولویت قرار داده اند تا بتوانند در زمان فاجعه های طبیعی مانند زلزله، سونامی، و طوفانها سالم و محفوظ بمانند. اما بیماری های همه گیر نشان دادند این روشها هنگام فاجعه های بیولوژی که بحث ارتباطات و تعامل در جامعه پیش می آید، کافی نیستند.

اکنون بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به تکنولوژی در حوزه پزشکی و سلامت حس می شود. 
در این راستا شرکت راهکارهای صنعتی سارنگ تصمیم بر تولید و ساخت محصولات نظارتی در حوزه سلامت کرده است. ارائه خدمات و محصولات در این زمان و طی این بحران ها وظیفه ایست که ما سعی داریم با بالاترین توان وهمراهی تیم متخصص به انجام برسانیم.

 

محصولات 

           دوربین تصویربرداری حرارتی                       پالس اکسیمتر           

        دوربین حرارتی                  پالس اکسیمتر   

 

       دستگاه ضدعفونی کننده دست                 CT Covid Detector 

         ضدعفونی کننده دست                 تشخیص کرونا با CT اسکن